[ubermenu config_id="main" menu="129"]

Ogrzewanie podjazdów, chodników, schodów i tarasów

W zimie, śnieg i lód mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoje bezpieczeństwo i stanowią duży problem, który może skutkować  ślizganiem się nie tylko osób, ale także pojazdów.

Śnieżne zimy mogą być zmorą, w szczególności kiedy musisz ciągle odśnieżać i posypywać solą swój podjazd, chodnik, taras i schody. Jednak systemy przeciwoblodzeniowe Warmup mogą zwiększyć Twoje bezpieczeństwo i wygodę przez utrzymanie domów, budynków , podjazdów i chodników wolnych od śniegu jak i systemy zabezpieczające rury przed zamarzaniem -posiadamy szeroką gamą rozwiązań zewnętrznego ogrzewania. 

driveway
Terrace

Zalety posiadania systemu przeciwoblodzeniowego Warmup

Bezpieczeństwo – Systemy kabli przeciwoblodzeniowych Warmup znacząco podwyższają bezpieczeństwo na Twojej posesji podczas zimy.

Prostota i oszczędność – Alternatywne systemy są skomplikowane i wymagają dużej ilości wyposażenia pomocniczego oraz dużo miejsca. 

Zadbaj o swoje chodniki – zainstalowanie kabli  przeciwoblodzeniowych Warmup może wydłyżyć żywotność Twoich chodników. Chroń swoje chodniki i otoczenie przez eliminacje ostrych środków chemicznych i soli do likwidowania śniegu. 

Które systemy jest dla ciebie najlepsze?

System W25SM to idealny system do zastosowania w betonie i pod kostką brukową. Może być użyty na podjazdach, chodnikach, schodach, tarasach, itp.

System W25SMAP to idealny system do zastosowania w asfalcie. Może być użyty na podjazdach, itp.