[ubermenu config_id="main" menu="129"]

Ogrzewanie Rur

W bardzo zimnych warunkach sama izolacja termiczna nie jest w stanie w pełni chronić rury przed zamarzaniem. Systemy zabezpieczające rurociągi przed zamarzaniem zapobiegają zamarzaniu rur.

Nie potrzeba duzych mrozów żeby rury wody w ogrodzie lub domu uległy zamarznieciu.  W prosty sposób prowadzi to do kosztownych działań naprawczych, a co gorsze nawet zalania. Nasze Systemy ochrony rur przed zamarzaniem nawet w okresach przejściowych wiosną i jesienią, kiedy nagle dochodzi do gwałtownych spadków temperatury czuwają nadal Twoim bezpieczeństwem.

Kable przeciwoblodzeniowe Warmup są przeznaczony do ochrony rur wodociągowych wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego, które są wrażliwe na mróz. Mogą one być obsługiwane na stałe, co ma sens w regionach gdzie mamy doczynienia z morozem stale, lub może być sterowany za pomocą włącznika lub regulatora.

driveway

Nasz asortyment kabli przeciwoblodzeniowych to kabel samoregulujący  20W/m oraz kabel stałooporowystałej o mocy 10W/m.

Kabel samoregulacjy może być sterowanie za pomocą włącznika lub regulatora. Kabel stałooporowy posiada zintegrowany termostat, który włącza się w temperaturze od +5°C i wyłącza przy temperaturze +15ºC.

Kabel jest umieszczone na zewnątrz rury i przymocowane taśmą klejącą lub taśmą aluminiową odpornym na temperaturę. Rury z tworzyw sztucznych powinny być najpierw owinięte w folię aluminiową.

Rury ewentualnie moga byc pokryte izolacja termiczną.

Który systemy jest dla Ciebie najlepszy?

Kabel samoregulujący

R&D

Idealne dla rur poniżej średnicy 5cm

Zmienna temperatura wyjściowa w zależności od temperatury panującej w otoczeniu

Może być sterowany za pomocą prostych urządzeń w celu optymalizacji obsługi

Kable stałooporowy

R&D

Idealne dla rur poniżej średnicy 5cm

Kabel grzejny włącza się automatyczne podczas temperatur minusowych

Podłącz i używaj