obraz

Płytki ceramiczne i kamienne podłogi są idealne do zastosowania ogrzewania podłogowego ze względu na ich niską odpornością termiczną. Pozwalają na bardzo szybkie i efektywne nagrzewanie podłogi.

SZYBKI CZAS NAGRZEWANIA

Kamienia i płytki ceramiczne charakteryzują się dobrą przewodnością cieplną, podłoga nagrzewa się szybko, oszczędzając energię. Grubość warstwy ma wpływ na czas nagrzewania, grubsze płytki będą nieco potrzebować więcej czasu do nagrzewania w porównaniu do cieńszych. W zależności od wielkości pomieszczenia i od izolacji, podłoga może nagrzewać się w ciągu 10 do 12 minut, w przypadku zastosowania płyt izolacyjnych o grubości 50 mm.

NIE TYLKO W KUCHNI CZY ŁAZIENCE

Nawet jeśli płytki ceramiczne są najczęściej używanym wykończeniem kuchni i łazienki – łatwe do czyszczenia i trwała powierzchnia doskonale nadaje się do wykorzystania w innych obszarach, takich jak korytarze i pralnie. Ogrzewanie podłogowe doda komfortu tym obszarom, i poprzez kontrolowanie go za pomocą termostatu. Komfortowa temperatura zostanie osiągnięta, w chwili gdy jest to pożądane, bez marnowania energii kiedy nie są w użyciu.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE – MONTAŻ

Podczas instalacji systemu ogrzewania podłogowego pod płytekami ceramicznymi lub kamiennymi podłogami, powinny byc stosowane wysokoelastyczne zaprawy klejowe. Istnieje bardzo dużo zapraw klejowych przeznaczonych do ogrzewania podogowego.

Materiały, takie jak korek lub gumy zazwyczaj nie nadaje się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym.

Zapoznaj się z naszymi produktami w celu znalezienia najbardziej odpowiedniego systemu dla swojej inwestycji.

Bezpłatna wycena Warmup’ego

Warmup oferuje szeroką gamę systemów elektrycznego ogrzewania wewnętrznego i zewnętrznego, które są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami podłóg i projektów.

Categories : Wykończenie podłogi
[ssba]