Home » O Warmup » Badania i Rozwój

Badania i Rozwój

Dzięki naszemu zaangażowaniu w badania i rozwój (R & D) i obsłudze klienta, jesteśmy w stanie zaoferować zaawansowane technologicznie systemy ogrzewania podłogowego, które zapewniają najwyższy standard jakości produktów, wydajności i satysfakcji klienta

Lider sektora badań i rozwoju

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, jesteśmy w stanie przewidzieć odpowiedzi na nadchodzące trendy w branży związane z rozwojem technologicznym. To gwarantuje szybki dostęp do najnowszych technologii w zakresie ogrzewania podłogowego, efektywności energetycznej i redukcji emisji CO₂.

Nasze Centrum Badań EN442-2 w Niemczech, zbiera informacje z domów badawczych rozmieszczonych w całej Europie zapewniając minuta po minucie informacji dotyczących produktów jak i ich efektywności energetycznej.

R&D
R&D

EN442-2 Centrum Badawcze

Nasz EN442-2 Centrum Badań w Niemczech służy do ciągłego testowania i rozwijania nowych rozwiązań w ogrzewaniu podłogowym. Centrum Badań jest prowadzony wspólnie z Wydziałem Rozwoju Produktu, gdzie prowadzimy szereg oddzielnych testów w różnych środowiskach które poddajemy analizom w naszym dedykowanym centrum analitycznym.

Testowane są nowe typy przewodów i konfiguracje systemu kontroli aż do testowania materiałów stosowanych w naszych produktach. Oznacza to, że mamy bardzo dużo informacji na temat efektywności energetycznej i eksploatacji naszych systemów w różnych warunkach.

Ten rodzaj inwestycji w badania i rozwój jest integralna cząścią naszej działalności. Nasze Centrum Badawcze jest głównym źródłem rozwoju, innowacji i ulepszeń. wyniki, doświadczenie i know-how są przekazywane do naszego biura i partnerów biznesowych na całym świecie tworząc tym samym zaufanie do marki Warmup. 

Program monitorowanych domów badawczych

Pomysł stworzenia programu monitorowanych domów badawczych na terenie Europy powstał z potrzeby lepszego przewidywania przyszłych kosztów eksploatacji energetycznej budynków wykorzystujących systemy ogrzewania podłogowego Warmup.

Informacje są sprawdzane i porównywane z informacjami dostarczonymi przez naszego Centrum Badawczego w Niemczech, w celu stworzenia wysoce dokładnego modelu prognostycznego, który pozwoli odpowiedzieć na kluczowe pytania dotyczące kosztów ogrzewania podłogowego i oszczędności osiągniętych z systemami Warmup. Obejmuje to odpowiadanie na pytania “jakie będą koszty eksploatacj ogrzewania w moim nowy domu?” Jakie będzie porównanie kosztów ogrzewania podłogowego do kosztów ogrzewania grzejnikami.

Program monitorowanych domów badawczych