Home » O Warmup » Dlaczego Warmup

Dlaczego Warmup

Wybór Firmy Warmup jako partnera, możesz miec pewność że wybierasz najwyższą jakość, niezawodność  produktów i gwarancje producenta .

Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o naszych klientach. Jako globalny i wiodący producent systemów ogrzewania dla naszych partnerów staramy sie dostarczać najnowocześniejsze rozwiazania dostępne na rynku.

Andrew Stimpson prezes zarządu Warmup i jego spojrzenie na Warmup od wewnątrz.

O nas

Jesteśmy Brytyjską firmą napędzaną wiedzą i badaniami tworząc własne, światowej klasy produkty. Tradycją Warmup jest jakość i innowacja. Bezustannie udoskonalamy i zwiększamy Nasz asortyment by dostarczyć najlepsze produkty. Produkty elektrczynego ogrzewania podłogowego Warmup są zgodne z dyrektywami unijnymi, posiadają oznaczenie CE i są akredytowane przez wiele instytucji, co zapewnia Tobie bezpieczeństwo i spokój.

Szczególnie dla Naszych partnerów handlowych –  jakość, serwis i obsługa klienta przed i po sprzedaży, wsparcie techniczne, które pomoże Wam na każdym etapie projektu.

Oferujemy najlepszy do Twoich potrzeb, rzetelnie zaprojektowany i perfekcyjnie dopracowany system.

Wszystkie nasze produkty objete sa gwarancją firmy Warmup.

Dlaczego Warmup?

NAJLEPSZE PRODUKTY

Warmup oferuje najlepszej jakości produkty. Posiadamy w oferice najcieńsze (o średnicy 1.8 mm), najwytrzymalsze fluoro-polimetowe kable grzejne na rynku. Nie podnoszą one poziomu podłogi i posiadają certyfikaty BEAB, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa elektrycznego ogrzewania podłogowego. Nasze produty dostępne są w wielu konfigurachach, co gwarantuje dostosowanie się do Twoich potrzeb i budżetu.

GWARANCJA

Dzięki przeprowadzanym kompleksowym badaniom i testom, wszystkie Nasze produkty posiadają gwarancję producenta.  Oferujemy unikalne gwarancje na niektóre z Naszych systemów “Gwarancję Instalacyjną SafetyNet™”: w przypadku nieumyślnego uszkodzenia kabla grzewczego podczas instalacji istnieje mozliwośc wymiany go bezpłatnie (zgodnie z zasadami i warunkami).

BADANIA I ROZWÓJ

Badania doprowadziły do doskonałości. Posiadamy warte kilka milionów, odpowiadające normie EN442-2 Centrum Badań i Rozwoju na terenie Niemiec oraz placówki badawczo monitorujące w całej Europie, które dostarczają informacje o produktach i rozwiązaniach energooszczędnych z dokładnością co do minuty.

CERTYFIKATY JAKOŚCI

Zapewniamy, że posiadasz najlpeszy system na rynku. Nasze produkty elektrycznego ogrzewania podłogowego są zgodne z dyrektywami UE, posiadają certyfikat CE. Nasze produkty posiadają certyfikaty niezależnych instytutów: BEAB, cUL, CSA, FIMKO, SEMKO i UL. Dodatkowo jesteśmy członkami  BEAMA oraz TTA.

SYSTEMY OGRZEWANIA SPRAWDZONE NA CAŁYM ŚWIECIE

Staliśmy się globalną firma proponującą kompleksowe rozwiązania systemów ogrzewania elektrycznego najwyższej jakości w ponad 70 krajach na całym świecie.

Nasi partnerzy handlowi – gdzie nas znajdziesz…