obraz

Podłogi winylowe jest łatwa do czyszczenia, wodoodporna i antypoślizgowa czyni ją idealnym wykończeniem podłogi w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak łazienki i kuchnie. Luksusowe podłógi winylowe możga być bezpiecznie stosowany z systemami elektrycznego ogrzewania Warmup.

W ramach naszego ciągłego badania i rozwój, mamy przeprowadzone testy ekstremalne ciepła w naszych obiektach badawczych w Niemczech, aby przyjrzeć się właściwością fizycznym i estetycznym podłóg winylowych. Wyniki tych testów wykazały, że nie doszło do przebarwień, skurcz lub wpływ na wygląd, co oznacza, że można bezpiecznie stosować ogrzewanie podłogowe firmy Warmup.

Określenie starat ciepła jest kluczowe w kontekście doboru odpowiedniej mocy systemu grzewczego. Temperatura w pomieszczeniu jest kontrolowana za pomocą termostatu, który pozwala dokładnie zażądzać systemem grzewczym i pozwala cieszyć się ciepłym pomieszczeniem.

OGRANICZENIA TEMPERATURY

Vinylowa podłogi nie powinna przekraczać temperatury 27 ° C. Takie zabezpieczenie możesz uzyskać za pomocą termostatu, wskazując w ustawieniach, że system jest używany z podłogą winylową. Zapoznaj sie z ofertą naszych termostatów które są przeznaczone do użytku z podłoami winylowymi.

SYSTEMY DO PODŁÓG WINYLOWYCH

Folie  grzejne i kable grzejne przeznaczone do wylewki betonowej mogą być używane przy zastosowaniu podłóg winylowych. Zalecamy stosowanie płyt izolacyjnych i podkładów przewodzących ciepło dla maksymalnej efektywności energetycznej systemu folii grzewczych.

WYBÓR WŁAŚCIWEGO SYSTEMU

Nasz zespół z przyjemnością pomoże przed zakupem systemu. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu. Należy sprawdzić, czy klej stosowany jest odpowiedni do zastosowania z ogrzewaniem podłogowym.

WŁAŚCIWY TRANSFER CIEPŁA

W celu zapewnienia skutecznego funkcjonowania systemu, wszystko powyżej systemu grzewczego, w tym podkłady, nakładki i ostateczne wykończenie podłogi nie może przekraczać wartości określonych w tabeli poniżej.

Nie zaleca się instalowania systemu, jeśli poniższe limity nie są spełnione. Może to wpłynac na skuteczność systemu grzewczego.

 

Dopuszczalne współczynniki związane z przenikaniem ciepła
Tog Nie więcej niż 2,5
RSI  Nie wiecej niż 0,25
R-Value (US) Nie wiecej niż 1,42
U-Value Nie wiecej niż 4,0

Bezpłatna wycena Warmup’ego

Warmup oferuje szeroką gamę systemów elektrycznego ogrzewania wewnętrznego i zewnętrznego, które są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami podłóg i projektów.

Categories : Wykończenie podłogi
[ssba]