obraz

Dzięki ogrzewaniu podłogowemu firmy Warmup zapewnisz sobie komfort w swoim mieszkaniu niezależnie od pory roku. Do ogrzewania podłogowego pod ceramikę, zalecamy użycie maty lub wszechstronnego kabla grzejnego DWS, w zależności od wielkości i kształtu łazienki. Dzięki niewielkiej grubości maty grzejnej SPM jaki kabla DWS (2mm) będziesz mógł cieszyc sie ciepła podłoga bez konieczności ingerencji w wylewke i podnoszenia wysokości podłogi.

Ogrzewanie podłogowe w łatwy sposób można dopasowac do Twojej łazienki wszędzie tam gdzie bedziesz się poruszał. 

KOSZTY EKSPLOATACYJNE OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO

Wysokość koszt zależy od wielkości pomieszczenia i czasu pracy, a także jak dobrze izolowane jest pomieszczenie. Dogrzewając typową łazienkę 3 godziny rano i trzy godziny wieczorem dla efektu ciepłej podłogi i powierzchni grzejnej po odliczeniu zabudowy stałej wynosi 3 m2. Średni koszt 1 kWh energii w Polsce : 0,65 PLN, Całkowita moc maty grzejnej o powierzchni 3 m2; 0,45kW, Współczynnik uśrednionego 6 godzinnego czasu działania ogrzewania z pełna mocą ; 0,4 (ogrzewanie nie działa z pełna moca przez cały czas jego urzytkowania, gdyz po osiągnięciu temperatury zadanej jego moc jest ograniczana)

0,45 kW x 2,4 godz x 0,65 PLN x 30 dni = 21,06 zł

SKUTECZNOŚĆ IZOLACJI TERMICZNEJ

Nasze badania wykazały, że płyty izolacyjne mogą znacznie zmniejszyć czas rozgrzania, od 2,5 godzin do zaledwie 20 minut. Im szybciej podłoga nagrzewa się, tym większy ma to wpływ na koszty ogrzewania.

Bezpłatna wycena Warmup’ego

Warmup oferuje szeroką gamę systemów elektrycznego ogrzewania wewnętrznego i zewnętrznego, które są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami podłóg i projektów.

Categories : Koszty użytkowania
[ssba]