Home » O Warmup

Kim Jesteśmy

Warmup jest wiodącym i najlepiej sprzedającym się producentem systemów elektrycznrego ogrzewania w Wielkiej Brytanii, i jedną z najszybciej rozwijających sie na świecie firmą tworzącą i dostarczającą systemy elektrycznego ogrzewania i systemy przeciwoblodzeniowe.

Firma powstała w 1994 roku i od tego czasu zrealizowano ponad 2 miliony róznego rodzaju instalacji grzewczych. Jesteśmy obecni w ponad 70 krajach na całym świecie.

Kim Jesteśmy

Warmup to certyfikowana ISO 9001:2008 firma produkcyjna z Wielkiej Brytanii, tworząca i dostarczająca rozwiązania elektrycznego ogrzewania podłogowego. W ciągu 20 lat na rynku, sprzedaliśmy ponad 2,1 milionów systemów w ponad 60 krajach. Mamy jednostki zależne w 11 krajach i autoryzowanych partnerów handlowych w pozostałych.
Elektryczne Ogrzewanie Podłogowe

Nasze globalne działania sprzedarzowe prowadzą do rozwoju Firmy. Warmup mocno inwestuje w badania i rozwój co skutkuje wprowadzaniem na rynek nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

Produkty Warmup są optymalnie zaprojektowane i doskonałej jakości dzięki czemu możemy zaproponowac Wam produkty z dożywotnia gwarancją producenta.

Produkty i Rozwiązania Warmup:

Warmup oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań, aby skutecznie sprotać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów:

  • Szeroka gama produktów grzewaczych idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb;
  • Zużycie energii elektrycznej może być skutecznie monitorowane dzięki wbudowanym monitorom zużycia, co pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji;
  • Systemy moga być monitorowane w trybie online dzieki mobilnej aplikacji WIFI, lub zintegrowane z systemem zarządzania budynkiem;
  • Dodatkowo systemy przeciwoblodzeniowe rozwiązać mogą problem ze śniegiem i lodem naszych podjazdów, schodów, ścieżek, dachów, rynien i rur .

Elektryczne Ogrzewanie Podłogowe

Elektryczne ogrzewanie podłogowe ikona

Systemy Przeciwoblodzeniowe

Serwis i wsparcie

Oferujemy wsparcie przed i po sprzedażowe. Posiadamy wykwalifikowany personel który pomoże Ci w przypadku jakichkolwiek problemów z systemem.

Kontakt

Rozwiązania

Zapoznaj się z naszym asortymentem a pomożemy Ci znaleść najlepszy produkt dla Twoich potrzeb.

Zobacz Produkty

Produkty

Warmup oferuje najlepszej jakości produkty. Stawiamy na jakość by upewnić się, że Nasi klienci mają najbardziej niezawodne i bezpieczne systemy dostępne na rynku.

Zobacz Produkty

Nasze Realizacje

Nasze produkty możesz znaleść w różnych projektach, od prostych łazienek do dużych inwestycji, w tym także systemów przeciwoblodzeniowych.

Realizacje

[show-logos orderby='none' category='0′ activeurl='new' style='hgrayscale' interface='hcarousel' tooltip='false' description='false' limit='0′ filter='false' ]